Ranking etui na tablet huawei mediapad T3 10

tablet-huawei-mediapad-T3-10

W dzisiejszych czasach tablety są powszechnymi urządzeniami, które podobnie jak smartfony bywają bardzo podatne na uszkodzenie. By zminimalizować ryzyko utraty sprzętu, najlepiej od razu zainwestować w odpowiednie zabezpieczenie. W tym rankingu postanowiliśmy zaprezentować różne rodzaje etui na tablet Huawei Mediapad T3 10. Ich główne zastosowanie jest oczywiście takie samo, jednak wyróżniają się wyglądem oraz dodatkową funkcjonalnością. Warto pamiętać, że pokazaliśmy konkretne wersje, które często mają odmienne warianty kolorystyczne oraz wzory.

5. Huawei MediaPad T3 10 - etui na tablet Wallet Book - granatowy

Zestawienie otwiera klasyczny model etui na tablet o stonowanym matowym kolorze. Prosty desing przewidziany jest dla osób, które niekoniecznie chcą rzucać się w oczy. Wewnętrzny materiał nie rysuje ekranu, natomiast zewnętrzna strona pokryta jest fakturą, która zabezpiecza case przez wyślizgiwaniem się z rąk. Wybór ten broni się swoją praktycznością, nie tylko chroni on tablet, ale może też zostać złożony w wygodną podstawkę (i to kryterium spełnią także kolejne pokrowce w rankingu). Etui zamykane jest na magnes.

4. Huawei MediaPad T3 10 - etui na tablet Flex Book - niebieski

Model z serii Flex Book jest alternatywą dla wspomnianej wcześniej wersji Wallet Book. Ma kilka wariantów kolorystycznych, zapewnia dobrą ochronę oraz duży komfort użytkowania. To świetny wybór dla osób stawiających na elegancję.

3. Huawei MediaPad T3 10 - etui na tablet Flex Book Fantastic - kosmos

Pierwszy pokrowiec w rankingu, który wyróżnia się estetyką. Ta konkretna wersja może trafić do osób chcących oderwać się od Ziemi, gdyż grafika prezentuje przestrzeń kosmiczną, jednak producent gwarantuje ogromny wybór wzorów (ok. 150). Co istotne, nie musimy obawiać się o to, że wybrany nadruk z czasem przestanie istnieć. Są one nie tylko nieścieralne, cechuje je również wysoka odporność na zabrudzenia. Etui z tej serii zapewniają dobre zabezpieczenie, mają także specjalne wycięcia umożliwiające podpinanie akcesoriów bez zdejmowania pokrowca.

2. Huawei MediaPad T3 10 - etui na tablet Wallet Book Fantastic - game boy

Oto model, który powinien przypaść do gustu wszystkim osobom nielubiącym chodzić na kompromisy. Cała seria przygotowana została z myślą o klientach, którzy marzą o fantazyjnym wyglądzie oraz solidnej ochronie. Wallet Book Fantastic oferuje nie tylko szeroką gamę wzorów (jeden z nich inspirowany jest właśnie retro konsolą od Nintendo – Game Boyem), ale też całościowe zabezpieczenie tabletu. Pokrowiec zapinany jest na magnes, co eliminuje problem przypadkowego otwarcia np. tuż przed upadkiem.

1. Huawei MediaPad T3 10 - etui na tablet Huawei Flip Cover - czarny

Ostatnie etui na tablet w naszym rankingu nie może poszczycić się finezyjnymi wzorami, ale jest bardzo eleganckie i idealne nadaje się do biznesowych zastosowań. Zapewnia taką samą ochronę, jak serie omówione wcześniej, ma także zamykanie na magnes. Pokrowiec Flip Cover stworzony jest z dwóch materiałów. Jego wewnętrzna strona wykonana jest z wytrzymałego poliwęglanu odpornego na zarysowania. Z kolei od zewnątrz mamy do czynienia z przyjemną i stylową eko-skórą. Warto wspomnieć, że jest to licencjonowany produkt marki Huawei.